KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13442549
nr 1344 2549
Etsning
Drottningholm. Ej signerad. Motivet: 27x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:15:38
150 kr
900 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)